Darmowa wysyłka w 24 godziny! Wkład gratis! +48 530 233 126 biuro@candelle.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zniczy ze szkła tłuczonego. Dostępne są w różnych kolorach i stylistyce. To niezwykle kunsztowne produkty, które upiększą każdy nagrobek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zniczy ze szkła tłuczonego. Dostępne są w różnych kolorach i stylistyce. To niezwykle kunsztowne produkty, które upiększą każdy nagrobek.

Znicze z mrożonego szkła jako piękna dekoracja

Obecnie coraz bardziej odchodzi się od zniczy plastikowych ze względu na to, że są nieekologiczne, ich walory estetyczne pozostawiają wiele do życzenia. Zdecydowanie lepszym wyborem będą znicze szklane, trwałe, które można ponownie wykorzystać. Występują w wielu wersjach kolorystycznych, mogą mieć ciekawe wzornictwo, nietypowe kształty. Na szczególną uwagę zasługują znicze z tłuczonego szkła. Stanowią one oryginalną i praktyczną dekorację, która pięknie oświetla nagrobki. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych zniczy.

Znicze z popękanego szkła - interesująca ozdoba nagrobna

Wszystkich Świętych to idealna okazja do przyozdobienia pomników zmarłych, dlatego nie może zabraknąć pięknych wiązanek, kwiatów w wazonach. Wspaniale sprawdzają się także znicze z mrożonego szkła, które stanowią oryginalną dekorację. Są one oczywiście nieco droższe od modeli tradycyjnych, ale wynika to z ich wysokich walorów estetycznych. Lepiej będzie zdecydować się na jeden duży znicz, ponadczasowy i bardzo efektowny niż ustawiać na nagrobku mnóstwo przedmiotów bez wyrazu. Znicze z efektem popękanego szkła mogą być w wersji przeźroczystej lub barwionej, co prezentuje się jeszcze efektownie. Szkło tłuczone ma szerokie zastosowanie, wytwarza się z niego drzwi, ścianki prysznicowe, półki i blaty Wynika to z jego wysokich walorów estetycznych. Kolejną zaletą jest duża wytrzymałość, co ma ogromne znaczenie w przypadku zniczy. Są one wystawione na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych przez całą dobę. Można liczyć na to, że zachowają swoje pierwotne piękna przez długi czas. Wystarczy wymienić wkład, aby móc dalej cieszyć się pięknym widokiem znicza z efektem popękanego szkła.

Znicze z mrożonego szkła zawsze dobrym wyborem

Ciekawych zniczy nie trzeba daleko szukać, idealnie sprawdzają się modele z tłuczonego szkła. Cechują się dużą żywotnością, pięknie oświetlają wszystkie elementy znajdujące się na nagrobku. Mrożone szkło pozwala uzyskać bardzo interesujący efekt, dlatego będzie to świetna alternatywa dla zwykłych zniczy. Każdemu zależy na tym, aby pomniki bliskich, którzy odeszli już z tego świata, zostały pięknie przyozdobione. Znicze z popękanego szkła idealnie nadają się na różne okoliczności. Będą oryginalną dekoracją na święta bożonarodzeniowe i wielkanocne. Mogą być w kształcie kapliczki, serca, lampionu, kuli. W sprzedaży dostępne są znicze mające wyszukane formy, które mocno się wyróżniają. W przypadku mrożonego szkła można uzyskać piękne wzornictwo.

Dużą popularnością cieszą się modele kuliste, niezwykle efektowne, ponadczasowe. Specjalne szkło mrożone jest odporne na działanie mrozu, wilgoci i promieniowania słonecznego. Zachowuje swoje walory wizualne przez długi czas. Producenci zadbali także o dobranie ładnego wieka i spójnej stylistycznie podstawy. Najczęściej elementy te są w kolorze złotym lub srebrnym, co wygląda bardzo elegancko. Znicze z popękanego szkła mogą być duże lub mniejsze, przezroczyste lub barwione, o prostym kroju lub niestandardowym kształcie.