Darmowa wysyłka w 24 godziny! Wkład gratis! +48 530 233 126 biuro@candelle.pl

Eleganckie znicze srebrne przyciągają uwagę swoim blaskiem i szykiem. Przedstawiamy kolekcję zniczy w kolorze srebrnym, które mogą stać się wyjątkowym wyrazem pamięci o bliskich oraz efektowną dekoracją grobu nie tylko na dzień Wszystkich Świętych, lecz również przez cały rok!

Eleganckie znicze srebrne przyciągają uwagę swoim blaskiem i szykiem. Przedstawiamy kolekcję zniczy w kolorze srebrnym, które mogą stać się wyjątkowym wyrazem pamięci o bliskich oraz efektowną dekoracją grobu nie tylko na dzień Wszystkich Świętych, lecz również przez cały rok!

Srebrne znicze na cmentarz – eleganckie i szykowne

Srebrny jest chłodnym kolorem metalicznym, bardzo gustownym, kojarzonym z bogactwem, elegancją, wytwornością, ale również nowoczesnością. Wspaniale komponuje się on z innymi barwami i materiałami, tworząc efektowne zestawienia.

Przyozdobione kolorem srebrnym znicze są szykowne i reprezentacyjne, dlatego dzisiaj coraz częściej wybierane są na cmentarze. Wśród nich znajdują się znicze w wielu wariantach – znicze szklane, znicze metalowe, znicze ażurowe, z elementami z tworzywa sztucznego. Zachwycająco prezentują się na grobach, a dzięki możliwości wymiany wkładów na nowe – parafinowe, woskowe, olejowe, elektryczne LED, solarne – mogą służyć przez długi czas.

Oferowane przez nasz sklep Candelle znicze srebrne to zróżnicowane modele od najlepszych producentów. Wykonane są z naciskiem na najwyższą jakość, estetykę oraz trwałość, dzięki czemu z pewnością znajdą Państwo wśród nich najlepsze wzory na groby swoich bliskich.

Artystyczne znicze srebrne – nowoczesne i tradycyjne

W naszej kolekcji znalazły się zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne srebrne znicze. Występują w wielu kunsztownych wariantach, między innymi zdobione są przejrzystym szkłem, misternymi witrażami, aplikacjami, mają formę pięknych lampionów, latarni i kapliczek.

Nowoczesne znicze srebrne cechują się prostotą wzornictwa, lecz również wyglądają bardzo elegancko. Nie mają one zbyt wielu elementów dekoracyjnych poza niewielkimi detalami jak krzyże, motywy florystyczne, tęczowe szkło, by wpisywać się we współczesny styl.

Tradycyjne srebrne znicze przyciągają uwagę swoimi niebanalnymi detalami, między innymi rzeźbieniami, tłoczeniami, aplikacjami. Dzięki bogatemu wzornictwu wyróżniają się na tle innych zniczy.

Luksusowe znicze srebrne – doskonałe na cały rok

Eleganckie srebrne znicze są trafnym wyborem na groby wszystkich bliskich osób – rodziców, dziadków, rodzeństwa, a także innych członków rodziny, przyjaciół, znajomych.

Dostępne w naszym sklepie znicze srebrne mają uniwersalne zastosowanie i mogą być używane przez cały rok, by wyrazić pamięć o najbliższych podczas wizyty na cmentarzu.

Doskonale nadają się na 1 listopada – dzień Wszystkich Świętych, lecz również można wykorzystać je na rocznicę urodzin, imienin czy śmierci zmarłego, święta Bożego Narodzenia, Wielkanocy lub inne ważne daty, które pragniemy uczcić, zapalając znicz na grobie bliskich.

Wszystkie sprzedawane przez nas znicze są dokładnie i bezpiecznie pakowane, aby mogły dotrzeć do Państwa bez uszkodzeń. Zapewniamy również szybką realizację każdego złożonego u nas zamówienia.

Zapraszamy do zakupienia gustownych srebrnych zniczy – w