Darmowa wysyłka w 24 godziny! Wkład gratis! +48 530 233 126 biuro@candelle.pl

Znicze niebieskie w naszym sklepie

Znicze niebieskie w naszym sklepie

Niebieskie znicze na nagrobkach

Nie trzeba żadnej okazji do tego, aby położyć na nagrobku znicze niebieskie, które pięknie prezentują się po zmroku. Pozostawiają ładną poświatę, która przykuwa wzrok, oświetla pomnik. Dostępne są w wielu wariantach do wyboru, mniejsze i większe, w wersji minimalistycznej lub bogato zdobionej. Można przebierać w wymiarach, kształtach, podstawkach, sposobach wykończenia. Znicze morskie idealnie nadają się jako dekoracja funeralna, mają wysokie walory estetyczne. Dla jednych idealna będzie klasyka, dla innych model w nowoczesnej odsłonie. W każdym wydaniu prezentują się bardzo efektownie.

Znicze błękitne idealną opcją na każdy pomnik

Znicze występują w wielu wersjach kolorystycznych. Na szczególną uwagę zasługują między innymi modele niebieskie. Jak wiadomo, błękit jest symbolem nieba. Zgodnie z religią to właśnie tam znajdują się dusze zmarłych. Kolor niebieski symbolizuje również trwałość, harmonię. Za najbardziej wytrzymałe uznaje się znicze szklane, wielokrotnego użycia. Są one odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, nie trzeba martwić się o ich stopienie ani podpalenie. Można zdecydować się na model artystyczny, piękne lampiony i latarenki, z podstawami srebrnymi lub złotymi oraz dopasowanymi kolorystycznie nakładkami. Znicze niebieskie wspaniale prezentują się w każdym wydaniu, czyli przykładowo w formie kul, stożków, serc itd. Będą odpowiednie na każdą okazję, czyli rozmaite święta, rocznice. Niezależnie od okoliczności, warto zdecydować się na błękitne znicze. Mogą mieć one także zdobienia w postaci napisu. Spersonalizowane znicze zyskują szczególne znaczenie. W takiej formie stają się praktyczną dekoracją, bardzo osobistą.

Pięknie przyozdobione nagrobki dzięki zniczom morskim

Jeśli ktoś szuka efektownego znicza, to powinien zainteresować się modelami artystycznymi w morskim wydaniu. Lepiej postawić jedną ponadczasową ozdobę funeralną na pomniku niż zastawiać go kilkoma zwykłymi zniczami, które niczym się nie wyróżniają. Będzie to doskonałe rozwiązanie na grób dla bliskiej osoby. Niebieskie znicze artystyczne są niezwykle eleganckie, oryginalne, szczególnie modele w kształcie kapliczek. Można liczyć także na rozmaite zdobienia, przykładowo motywy florystyczne. Niebieskie wybarwienie idealnie współgra z klimatem panującym na cmentarzu. Tego typu znicze stanowią niebanalną dekorację, subtelną i jednocześnie przykuwającą wzrok.

Można liczyć na ogromny wybór, bogactwo i różnorodność asortymentu. Znicze najlepiej kupować przez Internet ze względu na atrakcyjne ceny i mnogość modeli. Oferowane ozdoby funeralne są niezwykle trwałe, wysokiej jakości. Będą stanowić piękną dekorację na pomniku przez długi czas. Wystarczy zmienić wkład na nowy, aby móc dalej cieszyć się pięknem morskiego znicza. Wygląda zjawiskowo, niezależnie od wielkości. Warto zainteresować się także zniczami w kształcie serca, które wyrażają tęsknotę za bliskimi i zapewniają o wiecznie żywej miłości do nich. Na szczególną uwagę zasługują również modele z ozdobnymi aplikacjami i wykonane z tłuczonego szkła.