Darmowa wysyłka w 24 godziny! Wkład gratis! +48 530 233 126 biuro@candelle.pl

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo także znicze elektryczne LED na cmentarz. Zapewniają one dłuższy czas palenia. Proponujemy bogaty wachlarz wariantów w dogodnych cenach.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo także znicze elektryczne LED na cmentarz. Zapewniają one dłuższy czas palenia. Proponujemy bogaty wachlarz wariantów w dogodnych cenach.

Święto Wszystkich Świętych jest momentem, w którym ludzie odwiedzają groby swoich bliskich i w ramach symbolu pamięci o zmarłym zapalają znicz. Jest to wieloletnia tradycja, którą wciąż pielęgnuje miliony Polaków. Przygotowując się na ten dzień, ludzie szukają jak najlepszych zniczy, które wyglądają ładnie i mogą świecić się przez bardzo długi czas. Tradycyjne lampki wykorzystujące parafinowe wkłady są bardzo podatne na zmienne warunki atmosferyczne, jednocześnie zapewniając maksymalny czas palenia około 72 godzin. Bardzo dobrą alternatywną są znicze elektryczne LED z naszego sklepu internetowego.

Elektryczne lampki na cmentarz

Wiele osób odwiedzających groby swoich bliskich szuka rozwiązania, które pozwoli oświetlić miejsce pochówku oraz będzie wyglądało dobrze. Tradycyjne znicze wykorzystujące wkłady parafinowe mają to do siebie, iż trzeba je dość często uzupełniać. Świeca umieszczana w lampce może najczęściej wytrzymać 3 doby, o ile płomień nie zostanie zdmuchnięty przez powiew wiatru czy opady deszczu. To sprawia, że chcąc aby świeciła ona stale należy często wymieniać wkłady, co wymaga dużej ilości czasu. Z tego powodu, wiele osób zastanawia się jaka jest cena zniczy elektrycznych i czy są one wystarczająco niezawodne aby móc na nich polegać.

Znicze elektryczne LED - nowoczesne rozwiązanie

Szukając sposobu aby uniknąć bardzo częstych wizyt na cmentarzu, warto zwrócić uwagę na ofertę zniczy elektrycznych. Warto zacząć od tego, iż są one wyposażone w lampki LED co oznacza, że ich żywotność jest relatywnie długa. Bez problemu można znaleźć w naszym sklepie produkty, które będą świecić przez kilka tygodni, co od razu redukuje konieczność częstych odwiedzin bliskiego na cmentarzu. Lampki LED są ponadto odporne na działanie warunków atmosferycznych. Jeżeli układ jest bardzo szczelny, mogą one przetrwać nawet mocniejsze opady deszczu. Co więcej, wiele lampek LED posiada wymienne baterie co pozwoli wydłużyć żywotność danego egzemplarza.

Znicze elektryczne - funkcjonalne piękno

Niektórzy sceptycy lampek LED mają mieszane uczucia co do tego, jak wyglądają. Trzeba powiedzieć sobie jasno, iż znicze elektryczne nie różnią się pod względem wyglądu niczym od tradycyjnych. Są wykonane z tego samego materiału, a ich kształty są identyczne. Znicze LED mogą być zatem wykorzystywane zamiennie nie tracąc żadnych cech, które mają tradycyjne lampki na nagrobki. Warto również wiedzieć, iż istnieją modele solarne, które są zasilane energią ze słońca. W takich przypadkach mikro panele słoneczne są dobrze ukryte w bryle znicza, co sprawia że ich wygląd niczym nie różni się od tradycyjnych rozwiązań.

Podsumowując, znicze elektryczne na baterie mogą być bardzo dobrą alternatywą dla osób, które szukają trwałego rozwiązania. Szczególnie docen